GOLOM TRIPKOVIĆA U SUDIJSKOJ NADOKNADI BUDUĆNOST KRUŠIK OSVOJILA BOD U MIHAJLOVCU

Valjevska posla 21.11.2022

U poslednjem kolu jesenjeg dela prvenstva Srpske lige Zapad, Budućnost Krušik je igrala nerešeno 1-1 (0-0) protiv OFK Mihajlovca u gostima.

Valjevci su prvi deo prvenstva završili na desetom mestu sa 17 bodova i gol razlikom 12-21 ostvarivši 4 pobede, 5 remija i 6 poraza. Na fotografiji je Stefan Tripković (crveni dres) strelac izjednačujućeg gola u Mihajlovcu OFK Mihajlovac je poveo golom Kuzmanovića u 59. minutu a gost je izjednačio preko Tripkovića u 92. minutu. Budućnost Krušik je imala vrlo burnu jesen u svom povratku na srpskoligašku scenu. Valjevci su u novu sezonu ušli bez finansijskih