Paraćinski pčelari na okupu: Održali redovnu godišnju Skupštinu, pa odslušali predavanje
Večernje novosti 04.02.2023 | Z. RAŠIĆ
![Paraćinski pčelari na okupu: Održali redovnu godišnju Skupštinu, pa odslušali predavanje](https://nstatic.net/img/logo/s/vecernje-novosti.png)
DRUŠTVO pčelara "Grza" iz Paraćina spada u red vrlo aktivnih, a danas je u zgradi Regionalnog inovacionog startap centra održalo redovnu godišnju Skupštinu.
Foto: Privatna arhiva Kako saznajemo od Nebojše Ponjavića, predsednika ovog udruženja, razmatrani su i usvojeni prošlogodišnji izveštaj o radu i plan i program za ovu godinu, nakon čega je održano edukativno predavanje, kao i uvek posle svake godišnje skupštine. Predavač je bio dr veterinarskih nauka Dragan Ćirković, a tema – kako pripremiti pčelinja društva za glavnu bagremovu pašu i aktuelnosti u vezi bolesti pčela. Bilo je reči i o organizovanom odlasku na