Tadić pogodio za preokret Ajaksa: Srpski fudbaler postigao gol koji će možda odlučiti u borbi za titulu! (video)

Hot sport 19.03.2023  |  Dimitrije Igić

Ajaks vodi na poluvremenu a najzaslužniji za to je Dušan Tadić Fudbaleri Ajaksa i Fejenorda u ovom trenutku igraju meč 26. kola holandske Eredivizije.

Ajaks vodi na poluvremenu 2:1 a strelac gola koji je doneo preokret, bio je kapiten Srbije, Dušan Tadić. Ovaj meč je veoma bitan u borbi za titulu, s obzirom da je Fejenord na prvom mestu sa 3 boda više u odnosu na Ajaks, koji bi pobedom izbio na čelo tabele. Gosti su odmah šokirali aktuelnog šampiona a strelac je bio Santijago Himenez u 5. minutu. Prednost nije dugo trajala, pošto je u 17. minutu izjednačio Edson Alvarez. Igrao se 37. minut kada je na scenu stupio