Zrenjaninac Justin Cvetkov osvojio ZLATO i BRONZU na „Komen“ kupu u grčkom gradu Larisa. BRAVO! POSLEDNJA VEST + COMMEN Cup u plivanju 50m + Bronza za stafetu Srbije🥁

Volim Zrenjanin 18.06.2023
Zrenjaninac Justin Cvetkov osvojio ZLATO i BRONZU na „Komen“ kupu u grčkom gradu Larisa. BRAVO! POSLEDNJA VEST + COMMEN…

Justin Cvetkov osvojio je zlatnu medalju u disciplini 50m slobodno sa vremenom 23,60.

Komen kup, Larisa, Grčka Štafeta u muškoj konkurenici u disciplini 4x100m mešovito u sastavu Luka Jovanović, Strahinja Stančul, Nemanja Maksić i Justin Cvetkov osvojila je srebrnu medalju sa vremenom 3:50.96. Justin Cvetkov nastupio je i u disciplini 100m slobodno i sa vremenom 52.34 zauzeo šesto mesto. Luka Jovanović takmičio se u disciplini 100m delfin i zauzeo 5. meso u u kupnom plasmanu sa isplivanih 56.59, dok je trku 100m slobodno završio trinaesti sa