DDOR objavio uputstvo za prijavu štete od nevremena
Moj Novi Sad 20.07.2023

Budući da su mnogi građani pretrpeli štetu od nevremena koje nas je juče pogodilo, iz DDOR-a smo saznali koje su smernice za građane koji žele da prijave štetu. – Ukoliko ste pretrpeli imovinsku štetu usled nevremena koje je zahvatilo Srbiju 19.7.2023, potrebno je da fotografišete i ukoliko je moguće, sačuvate oštećene predmete, do dolaska naših procenitelja. Ovi materijalni dokazi će nam pomoći da preciznije procenimo štetu i olakšaju obradu vašeg zahteva -







![Niška Skupština: Sednica traje preko 14 sati, rasprava i dalje na početku [blog uživo]](https://nstatic.net/144/41076144juycis.jpg)
![Niška Skupština: Sednica traje preko 14 sati, rasprava i dalje na početku [blog uživo]](https://nstatic.net/726/41073726bdyfel.jpg)

