Čuka na strani pogon do pobede na startu, slavio i Spartak

Sport klub 29.07.2023  |  Autor: Aleksandar Petrović,

Čukarički je u meču sa dosta uzbuđenja slavio pobedu na otvaranju sezone protiv Radničkog iz Niša, presudili su golovi Mohameda Badamosija iz 52. minuta, na dodavanje Bojice Nikčevića, kao i Ibrahima Endijaea u 90+1. minutu posle odlične asistencije Miladinovića – 2:0 (0:0).

U drugoj utakmici koja se u okviru prvog kola Superlige igrala u subotu od 18.55, Spartak je na "Gradskom stadionu" u Subotici bio bolji od ekipe IMT rezultatom 2:1 (1:1). Krenuo je Čukarički agresivnije na Banovom Brdu, prvu priliku imao je već u petom minutu, Ivanović je centrirao iz slobodnog udarca sa desne strane, a Tošić je glavom sa 12 metara šutirao preko gola Nišlija. U devetom minutu najbolja moguća prilika za Brđane, posle igranja rukom Marjanovića u