Partizan golovima u nadoknadi sprečio novu katastrofu Crno-beli nakon velikog preokreta pobedili "traktoriste"

Alo 03.09.2023

Fudbaleri Partizana pobedili su na gostujućem terenu IMT sa 3:2 u 6. kolu Mozzart Bet Superlige Srbije

Crno-beli su do pobede došli nakon velikog preokreta, pošto su gubili sa 2:0, a tri pobeda doneo im je Nemanja Nikolić i to golom u petom minutu nadoknade. Loše je meč počeo po izabranike Igora Duljaja, već od šestog minuta imali su domaći vođstvo. Kvinsi Menig izgubio je loptu, usledila je kontra. Aleksandar Jovanović odbranio je inicijalni udarac, na odbitak je natrčao Nikola Vukić koji je sa osam metara poslao loptu u mrežu golmana crno-belih. Zaigrao je tada