Kup Italije - Drugoligaš namučio Đenovu, ali je Gudmundson zakazao okršaj sa Laciom!

Sportske.net 01.11.2023  |  Sportske.net

Fudbaleri Đenove plasirali su se danas u osminu finala Kupa Italije pošto su na domaćem terenu savladali ekipu Ređane sa 2:1.

Član Serije B prikazao se u odličnom svetlu protiv izabranika Alberta Đilardina, te prvi i stigli do gola u 37. minutu kada je Varela Đamanka iskoristio dodavanje Nardija i preciznim udarcem savladao Lealija. Đilardino je izmenama pokušao i uspeo da razmrda ekipu, pa je Đenova izjednačila u 53. minutu golom Ridgesijana Hapsa. Nakon 90 minuta nije bilo promene rezultata, pa je meč nastavljen produžecima u kojima je tim iz Serije A uspeo da eliminiše Ređanu. Igrao se