Evropa se klanja Srbiji! DŽudisti OJK Beograd osvojili Ligu šampiona, a bronza - Zvezdi

Večernje novosti 09.12.2023  |  Novosti online

Džudisti OJK Beograda osvojili su titulu prvaka Evrope, pošto su večeras u finalu završnog turnira Lige šampiona u Beogradu savladali grčki Aris rezultatom 3:0.

FOTO: Tanjug OJK Beograd je do senzacionalnog rezultata došao nakon što je prethodno u polufinalu savladao favorizovani Pari Sen Žermen. Zvezda je na startu turnira savladala francuski Šatrovil 3:0, da bi u polufinalu poražena od grčkog Arisa 3:2. Bronzu je na kraju uzeo i Pari Sen Žermen. Zvezdine devojke osvojile su peto mesto, pošto su u jednom od dva meča za bronzanu medalju poražene od Galatasaraja 3:2. Takođe, peto mesto osvojile su džudistkinje Proletera,