Nestorović o sramnom udaru na Srbiju: Bivši režim je saučesnik u delovanju Kurtija protiv Srba na KiM
Alo 09.02.2024
![Nestorović o sramnom udaru na Srbiju: Bivši režim je saučesnik u delovanju Kurtija protiv Srba na KiM](https://nstatic.net/264/35722264zvckya.jpg)
Nosilac liste "Mi, glas iz naroda", Branimir Nestorović, oglasio se na svom Iks (Tviter) nalogu povodom sramne rezolucije EP i kako je ona omogućila Aljbinu Kurtiju da napadne Srbiju.
Nestorović je istakao da je "probriselska opozicija" saučenik u delovanju Kurtija protiv srpskog naroda na Kosovu i Metohiji . - Aljbin Kurti je na sednici Saveta bezbednosti iskoristio današnju rezoluciju EP da napadne Srbiju. Probriselska opozicija u Srbiji dala mu je argument da napada Srbiju. Probriselska opozicija je saučesnik u delovanju Aljbina Kurtija protiv srpskog naroda na Kosovu i Metohiji - saopštio je Branimir Nestorović na svom Iks (Tviter) nalogu.