Surova Zvezda iskalila sav bes! Crveno-beli rafalom trojki demolirali Zadar i vratili se na pobednički kolosek!

Kurir 11.02.2024

Košarkaši Crvene zvezde savladali su Zadar u utakmici 20. kola ABA lige rezultatom 93:55 Pitanje pobednika nije postavljalo nijednog momenta.

Zvezda je od starta dala gas i pravi rafalom trojki stekla veliku prednost. Nakon prve četvrtine bilo je 31:12. Prednost je rasla u drugoj četvrtini za čak +31 na poluvremenu 53:22. U trećoj deonici prednost je narasla na maksimalnih +40 66:26. Zadar je uspeo da smanji krajem treće i početkom poslednje deonice, ali je Zvezda ponovo dodala gas i zabeležila bviše nego ubedljivu pobedu. Zvezda je prva na tabeli sa učinkom od 17 pobeda i tri poraza. Zadar je trenutno