Povezane vesti

Sferopulos nakon Zadra: Način na koji smo igrali uticao je da izgleda lako

Sferopulos nakon Zadra: Način na koji smo igrali uticao je da izgleda lako

RTS 11.02.2024
Trener košarkaša Crvene zvezde Janis Sferopulos rekao je posle utakmice sa Zadrom da je njegova ekipa odigrala kvalitetno na obe strane terena i da je to napravilo veliku razliku. Košarkaši Crvene zvezde pobedili su na domaćem terenu ekipu Zadra… »
Surova Zvezda iskalila sav bes! Crveno-beli rafalom trojki demolirali Zadar i vratili se na pobednički kolosek!

Surova Zvezda iskalila sav bes! Crveno-beli rafalom trojki demolirali Zadar i vratili se na pobednički kolosek!

Kurir 11.02.2024
Košarkaši Crvene zvezde savladali su Zadar u utakmici 20. kola ABA lige rezultatom 93:55 Pitanje pobednika nije postavljalo nijednog momenta. Zvezda je od starta dala gas i pravi rafalom trojki stekla veliku prednost. Nakon prve četvrtine bilo je… »
"Za mene je veoma važno da igrači..." Sferopulos srećan posle pobede - otkrio je šta je rekao igračima!

"Za mene je veoma važno da igrači..." Sferopulos srećan posle pobede - otkrio je šta je rekao igračima!

Kurir 11.02.2024
Košarkaši Crvene zvezde savladali su Zadar u utakmici 20. kola ABA lige rezultatom 93:55 Trener crveno-belih Janis Sferopulos rekao je posle meča da mu se sviđa način na koji njegovi igrači pristupaju utakmici. - Reći ću ono što sam rekao… »
Barać zadovoljan nakon trijumfa: "Vrlo važna pobeda za nas u utakmici za koju smo znali da će biti teška"

Barać zadovoljan nakon trijumfa: "Vrlo važna pobeda za nas u utakmici za koju smo znali da će biti teška"

Kurir 11.02.2024
Košarkaši Mege su u 20. kolu ABA lige dočekali Mornar-Barsko zlato u Hali sportova Ranko Žeravica i ubedljivom igrom u završnici došli do vrednog trijumfa rezultatom 101:87 (26:27, 24:21, 22:17, 29:22). Posle veoma efikasnog, ali i izjednačenog… »
Osma pobeda u nizu

Osma pobeda u nizu

Sandžak haber 11.02.2024
Odbojkaši Novog Pazara savladali su večeras u Beogradu ekipu Železničara sa 3:1 u setovima (25:17, 25:12, 19:25, 25:20), u utakmici 14. kola Prve lige Srbije. Pazarci su ostvarili osmu uzastopnu pobedu, pa će prenoćiti u zoni plasmana u Superligu… »

Vesti dana »