Ђиласовци повадише очи међу собом Посвађали се око тога како да направе што већи хаос у понедељак
Ало 16.02.2024

Пробали су каменицама и моткама да развале Стари двор, па нису успели, а у понедељак ће у друго здање Скпштине града, стотинак метара даље, ући да узму своје мандате. Ђиласови опозиционари, како Ало! сазнаје, спремају за конститутивну седницу градског парламента репризу онога што су недавно приредили у републичкој. Једном речју: хаос.
И тај хаос је једино у чему се међу собом слажу, док су жестоко завађени око тога како да га направе тако да буде што већи. Ту већ имају различите идеје, од којих неке подразумевају и радикалне начине деловања, попут сузавца, бакљи и сличне пиротехнике, због којих су их на првој седници Скупштине Србије детаљно претресали на улазу. Тада се све завршило на звиждању, вувузелама и вређању других посланика (укључујући и оно Ђиласово простачко "мрш, је*ем ти












