Radnički pobedio fenjeraše u uzbudljivom meču

iKragujevac 03.03.2024

Crveni vole da „treniraju živce“ svojim navijačima. Od potpunog ponora u prvom, Kragujevčani su odigrali sjajno drugo poluvreme i upisali 13. pobedu u sezoni. Bez Tray Crofta, kragujevački sastav je otišao put Leskovca na duel protiv ekipe Zdravlja koja se grčevito bori za opstanak.

Domaćin je u finišu druge četvrtine serijom 16:3 otišao na veliki odmor sa ogromnih 16 poena viška (51:35). Delovalo je da Radnički ne može da pronađe svoju igru i rešenje za motivisane Leskovčane. Međutim, Milić Blagojević i Kobe Webster nisu imali nameru da se pomire sa porazom i vraćaju svoj tim u meč. U 27. minutu Crveni stižu na – 3 (54:51), ali Zdravlje uspeva da odbije nalet i do kraja treće deonice povećava prednost na +6 (63:57). Šta više, otvara sjajno i