Umrla majka bebe koja je povređena u napadu u Sidneju Svedoci su opisali kako se očajnički borila da spase svoje dete
Alo 13.04.2024
![Umrla majka bebe koja je povređena u napadu u Sidneju Svedoci su opisali kako se očajnički borila da spase svoje dete](https://nstatic.net/825/36306825cllyhc.jpg)
Majka (38) male devetomesečne bebe koja je teško povređena u napadu u Sidneju, uz još sedam osoba, podlegla je povredama, navodi se u izveštaju.
Broj poginulih u današnjem napadu nožem u tržnom centru "Vestfild Bondaj Džankšn" na istoku Sidneja porastao je na sedam, uključujući i napadača. Svedoci su opisali kako se majka očajnički borila da spase svoje dete uprkos svojim povredama, tako što je dete dala ljudima u tržnom centru. Mediji pišu da je beba ubodena u stomak i podvrgnuta je operaciji u subotu uveče, nakon što su heroji koristili odeću iz radnje da joj zaustave krvarenje. Napad nožem u tržnom