Liverpul stigao Arsenal: Redsi savladali Fulam na gostovanju, trka utroje se nastavlja!

Kurir pre 12 dana

Fudbaleri Liverpula pobedili su na gostujućem terenu u Londonu Fulam 3:1, u utakmici 34. kola Premijer lige i izjednačili se sa prvoplasiranim Arsenalom.

Liverpul je poveo u 32. minutu golom Trenta Aleksandera Arnolda, a izjednačio je Timoti Kastanj u drugom minutu nadoknade prvog poluvremena. Gostujuća ekipa povela je golom koji je Rajan Gravenberh postigao u 53. minutu, a konačan rezultat postavio je Diogo Žota u 72. minutu. Liverpul sada ima 22 pobede i 74 boda na drugom mestu na tabeli, koliko ima i prvoplasirani Arsenal. Aktuelni šampion Mančester siti je treći sa 73 boda, ali i utakmicom manje od dva rivala.