Pritisci zbog srebrenice su strašni, krše se sva pravila i principi Brnabić o velikoj diplomatskoj borbi predsednika Vučića
Alo 25.04.2024
![Pritisci zbog srebrenice su strašni, krše se sva pravila i principi Brnabić o velikoj diplomatskoj borbi predsednika…](https://nstatic.net/683/36417683drnids.jpg)
Predsednica Narodne skupštine Srbije Ana Brnabić govori o svim važnim temama, kao i pritiscima sa kojima se Srbija susreće.
- Deluje mi da je nikad teža diplomatska borba, neke ranije vlasti trebalo je da se bore i kad je Priština proglasila nezavisnost, i tad je trebalo da se zasuku rukavi i obiđe ceo svet. Kao i kada smo se borili da budemo domaćini EXPO. Imamo listu svih zemalja, imate strategiju, stupite u kontakt sa svakom zemljom, u neke pošaljete delegacije, čujete se sa premijerom, predsednikom, radite da obezbedite razumevanje i plasman arugmenata i onda je njima teško da