Шок потез наше представнице на првој одржаној проби! Никоме није рекла да ће ово урадити, спрема спектакл на Евровизији!

Ало 27.04.2024
Шок потез наше представнице на првој одржаној проби! Никоме није рекла да ће ово урадити, спрема спектакл на Евровизији!

Одлучила се за потпуно другачије издање

Србија је испратила Теиа Дору на Евровизију која се одржава у Малмеу од 7. до 11. маја. Сада је завршена и прва проба на великој сцени, а на њиховој званичној страници појавиле су се фотографије и можемо видети како Теиа Дора изгледа. Приметно је да се њен нови костим потпуно разликује од оног који је носила на Песми за Евровизију. Објава коју дели Еуровисион Сонг Цонтест (@еуровисион) Топ са нараменицама и широке панталоне певачица је заменила раскошном лила

Прочитајте још

Кључне речи

Забава, најновије вести »