Ovo je kompletna lista kandidata za odbornike “ProBudimo Čačak“ Pavla Jelesijevića
Morava info 09.05.2024 | Morava info
![Ovo je kompletna lista kandidata za odbornike “ProBudimo Čačak“ Pavla Jelesijevića](https://nstatic.net/119/36550119agwshg.jpg)
ČAČAK – Gradska izborna komisija proglasila je listu “ProBudimo Čačak“, koju predvodi Pavle Jelesijević i ona će na glasačkom listiću 2. juna biti pod rednim brojem pet (5).
Na listi se nalazi 28 odborničkih kandidata. Podsetimo, čačanski parlament u svom sazivu ima 75 odbornika. Prvi na listi je aktivista sa društvenih mreža, elektroinženjer Pavle Jelesijević. Druga je profesor razredne nastave Vesna Jerotijević, a treća profesorka fitičke kulture Mica Savković. Od široj javnosti prepoznatljivih imena tu su još i novinari Stojan Marković (4. na listi), Rastko Despotović Radičević (5.) i Mila Tomić (7.), profesor fizičke kulture i