Šapić posetio opštinu Mladenovac: Trudiću se da podržim sve projekte jer ne delim ljude po tome koliko daleko žive od centra grada (foto)
Alo 22.05.2024
![Šapić posetio opštinu Mladenovac: Trudiću se da podržim sve projekte jer ne delim ljude po tome koliko daleko žive od…](https://nstatic.net/467/36672467hiwyrs.jpg)
Predsednik Privremenog organa Grada Beograda Aleksandar Šapić posetio je danas opštinu Mladenovac, gde je obišao rekonstruisanu zdravstvenu ambulantu u MZ Kovačevac i radove na izgradnji vrtića u naselju Bataševo i u razgovoru sa građanima istakao da će nastojati da im izađe u susret gde god je to moguće.
Šapić je naglasio da su od četiri planirane ambulante završene dve – u Kovačevcu i Jagnjilu, dok se radovi u toku u naseljima Rabrovac i Koraćica. – Ambulante su izuzetno važne jer primarna zdravstvena zaštita čuva zdravlje svih građana. Pristalica sam većeg broja dobro opremljenih ambulanti, nego jednog doma zdravlja koji nije svima u komšiluku. Moramo da rasteretimo zdravstvene ustanove, a to se najbolje radi otvaranjem ovakvih ambulanti. Potrudićemo se da