Један од водећих светских ретреатова у области личног развоја Ада Дивине Авакенинг представља прва 33 имена овогодишњег издања!
Курир 26.07.2024

Јединствени међународни фестивалски ретреат Ада Дивине Авакенинг и ове године од 13. до 18. септембра на чаробној Ади Бојани окупиће реномиране светске предаваче из области личног развоја, партнерских и породичних односа и ширења свесности, као и неке од водећих уметника свесне музике и ворлд мусиц жанра.
До сада је објављено 33 од укупно 44 имена која ће посетиоце повести на јединствено путовање самоспознаје и трансформације, а предводе их водећи светски предавачи за партнерске односе – Стефанос Сифандос, Арја Хендриккс, Аарон Клеинерман и многи други. За део програма на нашем језику биће задужени међународно признати тренер личног развоја, глумац и писац Синиша Убовић, стручњакиња за холистичко исцељење Маргарита Георгиевна Миленковић, мотивациона говорница






