Добре вести из болнице у Новом Пазару: Девојчица повређена приликом пада са тротинета отпуштена на кућно лечење, све је прошло без тешких последица
Санџак хабер 31.07.2024

Нови Пазар – Девојчица која је повређена у саобраћајној незгоди приликом пада са тротинета у Новом Пазару није животно угрожена. – Након пријема у болницу, одрађене су дијагностика и опсервација, након тога отпуштена је на кућно лечење, потврђено је у новопазарској болници.
До незгоде је дошло јуче током поподневних сати када су две девојчице возећи тротинет у близини Градског парка удариле у врата паркираног аутомобила. Једна је изгубила свест и пребачена је у болницу, док је друга задобила лакше телесне повреде. На сву срећу, обе су прошле без озбијнијих последица.