Руски војник бацио гранату на свој штаб и војнике! 15 официра је спавало кад је експлодирало, Рус одмах пребегао у Украјину!
Ало 20.08.2024

Руски војник бацио је гранату на штаб где су спавали руски официри из јединице "Олуја З" да би прешао на украјинску страну, саопштила је Главна обавештајна управа (ГУР) Министарства одбране Украјине.
- Као резултат успешне операције пројекта 'Желим да живим' и Легије 'Слобода Русије' под називом 'Камиш', војник руске војске дигао је у ваздух штаб официра батаљона 'Олуја З' и прешао на страну Украјине - наводи се у саопштењу, преноси УНИАН. Желео је да пређе на страну Украјине Према обавештајним подацима, зими је руски ФПВ пилот са позивним знаком "Силвер" ступио у контакт са Руском Легијом слободе и изразио жељу да сарађује са Украјином. Он је објаснио да су









