Kiks arsenala u Premijer ligi: "Tobdžije" odigrale nerešeno na "Emirejtsu" (video)

Večernje novosti pre 16 dana

ARSENAL je sa dve sigurno pobede startovao u Premijer ligi. Ipak, u trećem kolu usledio je kiks u Londonu. "Tobdžije" su na "Emirejtsu" remizirale sa Brajtonom - 1:1.

FOTO: Tanjug/AP Tim Mikela Artete je bolje otvorio utakmicu. Igrao se 38. minut kada je Kai Haverc doveo svoju ekipu do prednosti. Dobio je loptu u prostor od Bukaja Sake i video je da Bart Ferbrugen napustio gol, lepo ga je prebacio i zatresao mrežu rivala. Domaći navijači su očekivali da će Arsenal mirno privesti utakmicu kraj, ali problem je nastao na početku drugog poluvremena, tačnije u 49. minutu kad je Deklan Rajs dobio drugi žuti karton i morao je ranije da