Liverpul ubedljiv: Crvenima poluvreme dovoljno da pobede Bornmut u Premijer ligi

Večernje novosti pre 6 sati

FUDBALERI Liverpula vratili su se na pobednički kolosek u Premijer ligi, pošto su u 5. kolu na "Enfildu" savladali Bornmut sa 3:0.

FOTO: Tanjug/AP Crveni su prošlu utakmicu izgubili od Notingem Forsta. Ipak, brzo su to zaboravili izabranici Arnea Slota i upisali su trijumf. Sve je na ovom meču bilo rešeno posle 37 minuta kad je na semaforu stajalo 3:0. U razmaku od dva minuta pogotke je postigao Luis Dijaz. Treći je bio delo Urugvajca Darvina Njunjeza. U drugom poluvremenu promene rezultata nije bilo. Liverpul je sačuvao stečenu prednosti i došao je do četvrte prvenstvene pobede. Crveni su