Rukometašice Radničkog poražene u Temerinu

iKragujevac pre 4 sati

Rukometašice Radničkog pretrpele su poraz na gostovanju u Temerinu u okviru 4. kola Super B rukometne lige, gde su od domaće ekipe izgubile rezultatom 33:28 (17:15). Ovim porazom, Kragujevčanke ostaju na tri osvojena boda, dok Temerin nastavlja sa uspešnim igrama pred svojom publikom.

Utakmica je počela u izjednačenom ritmu, a Radnički je prvi uspeo da napravi razliku od dva gola (3:5) u 10. minutu. Međutim, domaća ekipa brzo je reagovala i preokrenula rezultat u svoju korist (7:6, 15. minut). Kragujevčanke su uzvratile, vratile vođstvo (8:10), ali dva uzastopna isključenja igračica Radničkog omogućila su Temerinu da iskoristi brojčanu prednost i na odmor ode sa dva gola prednosti (17:15). Drugi deo utakmice doneo je ponovni povratak Radničkog,