Četiri gola u Londonu, Salah sprečio radost Arsenala u derbiju na Emirejtsu VIDEO

B92 pre 3 sata

Fudbaleri Arsenala i Liverpula odigrali su nerešeno 2:2 (2:1) u derbi susretu 9. kola Premijer lige.

Dva puta je vodio Arsenal i dva puta je stigao tim sa Enfilda, a za taj bod gostiju najzaslužniji je bio Mohamed Salah. Postigao je Egipćanin deseti gol ove sezone i ukupno 163. za "crvene", krunišući tako bolju igru izabranika Arnea Slota u drugom delu meča. Arsenal je bio bolji u prvom poluvremenu. Poveli su izabranici Mikela Artete u devetom minutu, Ben Vajt je poslao sjajnu dubinsku loptu, pokupio je Bukajo Saka i vešto sa desne strane utrčao i zatresao mrežu