"Hitno privođenje Marinike!" Karleuša se ne zaustavlja, ponovo udarila na Tepićevu: "Vrši nasilje, tražim od javnog tužioca..."
Alo 28.11.2024
!["Hitno privođenje Marinike!" Karleuša se ne zaustavlja, ponovo udarila na Tepićevu: "Vrši nasilje, tražim od javnog…](https://nstatic.net/288/38430288phwbwk.jpg)
Nakon što je Srđan Milivojević tražio rekaciju tužilaštva zbog Karleušinih reči, Jelena je javno zahtevala privođenje Tepićeve.
Jelena Karleuša je juče žestoko udarila na Mariniku Tepić, a sada se tim povodom ponovo oglasila. Nakon što je Srđan Milivojević tražio rekaciju tužilaštva zbog Karleušinih reči, Jelena je javno zahtevala privođenje Tepićeve. - Tražim od javnog tužioca hitnu reakciju i privođenje Marinike Čobanu Tepić, žene koja vrši nasilje po ulicama, blokira mostove građanima Srbije, udara policajce, sabotira rad državnih institucija. Dalje, ovaj Milivojević ne misli valjda da