Преко 5.000 скијаша тренутно на овој планини, највише туриста има баш из Србије: Фантастичне слике са снежне Јахорине, сезона званично почела а цене остале исте као прошле године (ФОТО)
РИНА 14.12.2024

Преко 5.000 скијаша тренутно на овој планини, највише туриста има баш из Србије: Фантастичне слике са снежне Јахорине, сезона званично почела а цене остале исте као прошле године (ФОТО) Источно Сарајево – Иако зима још није званично почела, на олимпијској лепотици влада права снежна идила.
Зимска сезона и званично је отворена на Јахорини, а из Туристичке организације Града Источно Сарајево кажу да спремно дочекују зимску сезону и да су временски услови идеални за скијаше. - Снега има довољно и временски услови су идеални за скијаше. Ски опенинг на Јахорини је постао један препознатљив туристички бренд који привлачи туристе из читавог региона али и шире, а у недељу очекујемо отварање ски сезоне на Равној планини на Палама, који се такође рапидно







