Predstavnici Grada u novogodišnjoj noći uz dežurne službe
Veliki park 01.01.2025

U duhu tradicije i sa željom da iskažu podršku i zahvalnost, gradonačelnik Nikola Dašić, predsednik Skupštine grada Ivica Momčilović i zamenik gradonačelnika Dejan Ružić, su deo novogodišnje noći proveli u društvu onih koji su radili i brinuli o našem gradu.
Obilazeći Policijsku upravu Kragujevac, Vatrogasno – spasilačku brigadu i Zavod za urgentnu medicinu, čelnici Grada su se još jednom uverili u spremnost pripadnika ovih službi da reaguju. Naši građani mogu biti sigurni da su u dobrim rukama, jer su ove službe u punoj pripravnosti. Očekujemo da ćemo novogodišnju noć provesti bez velikih intervencija i da neće biti potrebe za njima, kazao je gradonačelnik Nikola Dašić, a ukoliko ih i bude, ekipe Policijske uprave,




![Miris pečene paprike obavio Nišku tvrđavu: Druga ajvarijada vratila duh tradicije, domaćice otkrile „savršen“ recept [VIDEO]…](https://nstatic.net/106/40750106loonwd.jpg)



