Београђани бесни: Оставили аутомобиле на паркингу, а онда им се десило ово ФОТО
Б92 17.01.2025 | Б92.нет

На великом паркингу изнад Лидла у Медаку, где се налази низ гаража и паркираних аутомобила, синоћ је дошло до више крађа.
Непознати починиоци су са возила уклонили све четири гуме са фелнама, остављајући аутомобил на циглама. "Синоћ ми је неко на аутомобилу поскидао све четири гуме са фелнама и оставио ауто на циглама. Била је полиција, у питању је Медак, велики паркинг изнад Лидла где су гараже и где се гомила аутомобила паркира. Гуме на слици смо ставили да ауто не би пао на бетон. Молим уколико нешто зна, ако је неко видео нешто, да јави, хвала унапред", наводи се у објави на








