"Сестру и мајку си ми у гроб отерао": Потресне речи сина Санеле која је са ћерком жива изгорела у колима: У трену је изгубио све, ово је поручио пијаном возачу (фото)
Блиц 07.03.2025

"Јосип Т, нека људи знају ко ми је узео све на овом свету и кроз какву бол пролазимо. Сестру и мајку си ми у гроб отерао. Сваки дан ће ти бити пакао", ово је на друштвеним мрежама написао син, односно брат Санеле (43) и Марије Саулић (18) из Суботице, које су у уторак погинуле у саобраћајној несрећи, коју је, како се сумња, изазвао Јосип Т. (52) под дејством алкохола и услед неприлагођене брзине.
Саобраћајна несрећа, подсетимо, догодила се 4. марта око 19 часова у месту Мала Босна код Суботице. Сумња се да је Јосип Т. који је управљао возилом марке "пасат" неприлагођеном брзином ударио у "фијат панду" која је била испред њега. У "фијату" су се налазиле мајка и ћерка које су се враћале кући из куповине. Од силине ударца оба аутомобила су се преврнула на кров, а потом запалила. Нажалост, Санела и њена тек пунолетна ћерка Марија изгореле су. - Истрага