Karleuša ušla u rijaliti limuzinom Takav tretman niko nije imao, a ovaj ukućanin odmah je iznervirao ponašanjem! (video)

Alo 20.03.2025
Karleuša ušla u rijaliti limuzinom Takav tretman niko nije imao, a ovaj ukućanin odmah je iznervirao ponašanjem! (video)

Pevačica je imala privilegije, a tretman kakav je ona tada doživela nije niko nikada posle nje.

Davne 2009. godine Jelena Karleuša nije odolela, pa je ušla u rijaliti "Veliki brat", ali kao gost, što je bio samo jedan od uslova pop dive koji su se nizali u nedogled. U kući je provela čitavih 24 časa i to baš kada su ukućani imali zaduženje da snime spot za njenu pesmu "Slatka mala" a ona ih je nadglela u ulozi supervizora. Pevačica je imala privilegije, a tretman kakav je ona tada doživela nije niko nikada posle nje. Alo Pogledaj galeriju Alo Pogledaj

Pročitajte još

Ključne reči

Zabava, najnovije vesti »