„Studentska pobuna je zahvatila celu Srbiju i veliki deo naroda podržava ideju o prelaznoj vladi“: Đilas kaže da će uskoro doći do promene vlasti

Nedeljnik pre 13 dana
„Studentska pobuna je zahvatila celu Srbiju i veliki deo naroda podržava ideju o prelaznoj vladi“: Đilas kaže da će…

Predsednik Stranke slobode i pravde (SSP) Dragan Đilas izjavio je danas da vlast koja je 15. marta spremala krvoproliće nikada neće ispuniti zahteve studenata.

Đilas je u intervjuu agenciji Beta kazao da je pobuna koju predvode studenti zahvatila celu Srbiju i da će sigurno uskoro doći do promene vlasti. „Pobuna naroda koju predvode studenti zahvatila je celu Srbiju. Koliko je nezadovoljstvo pokazuje činjenica da je 15. marta bilo nekoliko puta više ljudi na ulicama nego 5. oktobra. Naravno, vlast se ne menja na ulici nego na demokratskim i poštenim izborima do kojih možemo doći kroz prelaznu vladu“, rekao je on.

Povezane vesti »

Ključne reči

Najnovije vesti »