Четири медаље за Шумадија карате дођо
РТК 27.03.2025

Чланови Шумадија карате дођоа освојили су четири медаље на традиционалном Васкршњем купу који је протеклог викенда одржан у Прељини.
На турниру је наступило преко 400 такмичара, а Шумадија карате дођо имао је троје представника. Оливера Петковић освојила је златну медаљу у катама, док је Матија Младеновић био најбољи у борбама. Међу освајачима медаља нашла се и Анђела Јовановић која се окитила са две бронзане медаље. Након турнира у Прељини, каратисте Шумадија карате дођоа очекује наступ на европском купу Србија опен – Меморијал Оливер Томић који ће се одржати 29. марта у Крушевцу.







