Четири медаље за Шумадија карате дођо

РТК 27.03.2025
Четири медаље за Шумадија карате дођо

Чланови Шумадија карате дођоа освојили су четири медаље на традиционалном Васкршњем купу који је протеклог викенда одржан у Прељини.

На турниру је наступило преко 400 такмичара, а Шумадија карате дођо имао је троје представника. Оливера Петковић освојила је златну медаљу у катама, док је Матија Младеновић био најбољи у борбама. Међу освајачима медаља нашла се и Анђела Јовановић која се окитила са две бронзане медаље. Након турнира у Прељини, каратисте Шумадија карате дођоа очекује наступ на европском купу Србија опен – Меморијал Оливер Томић који ће се одржати 29. марта у Крушевцу.

Повезане вести »

Кључне речи

Региони, најновије вести »