Двоје деце је још било живо кад су их извукли, а онда... Авантура којој се радовала породица директора Сименса се претворила у катастрофалну трагедију (фото)
Ало 11.04.2025

Двоје деце директора Сиеменса Агустина Ескобара, који је погинуо у паду хеликоптера у Њујорку, било је извучено живо из реке Хадсон у коју се летелица срушила. Нажалост, по доласку у болницу стигле су трагичне вести - да су малишани подлегли повредама.
Стравична несрећа која је потресла читав свет, догодила се јуче у послеподневним часовима по локалном времену. Хеликоптер се из непознатих разлога срушио у реку неких 15 минута након полетања са хелиодрома. Директор Сиеменса је јуче са породицом стигао у Њујорк, а разгледање града из ваздуха било је на листи приоритета. Авантури се радовала цела породица, чему сведоче и последње фотографије, настале тик пред полетање хеликоптера. Породични излет се нажалост












