Kragujevačka kompanija osvojila nagradu za inovaciju na Sajmu građevinarstva
RTK 25.04.2025

Kompanija WKG iz Kragujevca, koja posluje u oblasti metalno-prerađivačke industrije, jedan je od dobitnika nagrade Nova vizura koja se dodeljuje na 49.
Međunarodnom sajmu građevinartstva u Beogradu. Ova kragujevačka firma dobila je nagradu za šumski tarup/malčer, koji je namenjen za primenu na svim poljoprivrednim površinama, za održavanje zelenih površina i zapuštenih terena. Pored ovog noviteta, kompanija WKG je na Sajmu građevinarstva izložila i različite vrste kašika visokog kvaliteta.

![Mihailo Adžić ponovo prvi na plivanju za Bogojavljenski krst [video]](https://nstatic.net/771/41228771cfekyu.jpg)






![Žarko Martinović prvi doplivao do Časnog krsta u Nišavi: „Ovo nije takmičenje, svi smo pobednici“ [VIDEO]](https://nstatic.net/712/41228712tjfrsr.jpg)



