Почело уклањање нелегалних рампи на новоизграђеним тротоарима у насељу Мур
РТВ Нови Пазар 17.09.2025

Након приче РТВ Нови Пазар да су тек изграђени тротоари у насељу Мур узурпирани од стране власника објеката и преправљани, почело је уклањање чуњева и импровизованих рампи које су бесправно постављане.
Подсетимо, прошле недеље комунална инспекција је потврдила да је на делу изнад пумпе „Лукоил“, где су недавно завршени радови, постављено неколико нелегалних рампи. „Ради се о противзаконитом заузимању јавне површине. Инспектори су одмах наложили њихово уклањање, а поступак је у току. Апелујемо на све грађане да не узурпирају тротоаре и јавне површине, јер ће против свих таквих лица бити предузете законске мере“, изјавио је тада заменик начелника комуналне












