Ухапшена мајка која је оставила новорођенче у метроу! Сигурносна камера потврдила њен идентитет
Ало 22.10.2025

Очекује се да ће се касније током дана појавити пред судом
Мајка новорођене девојчице, коју је оставила на прометној станици метроа на Менхетну, ухапшена је рано јутрос, саопштила је градска полиција. Тридесетогодишња жена из Квинса приведена је мало пре 03 сата по локалном времену и оптужена за напуштање и угрожавање детета. Очекује се да ће се касније током дана појавити пред судом. Беба је остављена у понедељак у пролазу на мерто станици Пен у 34. улици током јутарње гужве. Хапшење је уследило након што је







