Ruka spasa stiže iz Mađarske? Sutra sastanak ministarke Đedović Handanović i šefa dilomatije Sijarta
Kurir 25.11.2025

Kako je najavljeno iz kabineta ministarke rudarstva i energetike, sastanak će biti održan u 11 časova u Palati Srbija, a predviđeno je da se Đedović Handanović i Sijarto obrate medijima u 12 časova.
Ministarka Đedović Handanović prisustvovala je ranije danas vanrednom obraćanju predsednika republike Aleksandra Vučića koji je govorio o aktuelnoj situaciji s Rafinerijom Pančevo i iščekivanju odluke OFAC u vezi sa sankcijama NIS-u. Vučić je naglasio da bi eventualno odbijanje licence dovelo do tzv. sekundarnih sankcija koje bi mogle da pogode bankarski sektor: - Narodna banka je dobila upozorenje da može postati predmet sankcija. Mi time stavljamo u opasnost i










![[ANALIZA] Da li je PVO Kuvajta oborila tri američka borbena aviona F-15E?](https://nstatic.net/748/41428748jxfapb.jpg)
![[ANALIZA] Da li je PVO Kuvajta oborila tri američka borbena aviona F-15E?](https://nstatic.net/796/41428796xiindx.jpg)
