Легендарни Ерол Зимерман се вратио у Глори, па за Телеграф открио: "Долазим у Србију, недостају ми сплавови"

Телеграф 13.12.2025  |  Телеграф.рс
Легендарни Ерол Зимерман се вратио у Глори, па за Телеграф открио: "Долазим у Србију, недостају ми сплавови"

Легендарни Ерол Зимерман се вратио у Глори! После дуго година, поново ћемо га гледати на највећој светској позорници, пошто ће наступити на великом Глори Цоллисион 8 догађају у Арнему! Зимерман ће се борити против Алекса Симона, а уочи меча, легендарни кик-боксер говорио је ексклузивно за Телеграф.

Прво је открио у каквом је расположењу стигао. - Добро сам, хвала - почео је Зимерман. Иако се враћа после дуго година, није превише емотиван. - Немам неких посебних емоција. Само сам срећан што могу да пружим фановима оно што желе. Дуго су скандирали моје име овде на Глори-ју, да желе да ме виде поново. Али никада нисмо добили позив. А сада сам ту и ту сам да покажем људима шта су пропустили. Мислим да је то то. Припреме су прошле добро. - Припреме су прошле

Повезане вести »

Повезане вести »

Кључне речи

Спорт, најновије вести »