Gradonačelnik Dašić osudio demoliranje automobila i pozvao nadležne da urade svoj posao
InfoKG 10.02.2026 | InfoKG

Gradonačelnik Kragujevca Nikola Dašić osudio je demoliranje automobila Stevana Mihailovića i pozvao nadležne da urade svoj posao.
Povodom demoliranja automobila Kragujevčaninu Stevanu Mihailoviću ispred zgrade u Kopaoničkoj ulici, na društvenim mrežama oglasio se i gradonačelnik Kragujevca. “Kao gradonačelnik, ali i poverenik Gradskog odbora Srpske napredne stranke čiji je izlog u poslednjih godinu dana tri puta razlupan, osuđujem svaki vid vandalizma i pozivam nadležne organe da urade svoj posao!”, objavljeno je na Facebook i Instagram profilima gradonačelnika Nikole Dašića. Podsetimo,











![Požar kod Železničke stanice u Kragujevcu: Vatrogasci se do kasno u noć borili sa vatrenom stihijom [video]](https://nstatic.net/276/41892276insdxu.jpg)
