У просторијама Градске куће у Новом Саду озваничено Куп Милан Цига Васојевић у Футогу

Дневник 04.03.2026
У просторијама Градске куће у Новом Саду озваничено Куп Милан Цига Васојевић у Футогу

У просторијама Градске куће у Новом Саду званично је потписан уговор о домаћинству финалног турнира Купа Милан Цига Васојевић, који ће се одржати 21. и 22. марта 2026. године у Футогу.

На свечаној церемонији уговор су потписали председник Кошаркашког савеза Србије др Небојша Човић и председница Кошаркашког савеза Нови Сад Наташа Анђелић, чиме је званично договорена организација финалног турнира дама. Потписивању су присуствовали и потпредседница КСС за женску кошарку Ана Јоковић, потпредседник за финансије и маркетинг Филип Сунтурлић, генерални секретар Мићо Радановић, као и чланица Градског већа за спорт и омладину Новог Сада Татјана Медвед,

Повезане вести »

Кључне речи

Спорт, најновије вести »