Сат на Тргу републике покварила Градска чистоћа кад га је опрала шмрком – поправку плаћамо сами

Сат на Тргу републике покварила Градска чистоћа кад га је опрала шмрком – поправку плаћамо сами
Главни градски урбаниста Марко Стојчић изјавио је данас да је узрок квара два од четири механизма Београдског сата то што је екипа Градске чистоће „прала сат на неправилан начин“. „Наиме, под високим притиском су прали горњи део сата, услед чега је удар воденог млаза кроз отвор за кондензацију довео до оштећења механизма сата“, изјавио је Стојчић, наводи се у саопштењу. Додао је да су нови механизми стигли од произвођача Бодет у току јучерашњег дана, да су

Повезане вести »

Београд, најновије вести »