Атлетико победио Тотенхем, Бајерн савладао Аталанту, реми Њукасла и Барселоне
Политика 11.03.2026

Сутра ће бити одиграни преостали први мечеви осмине финала а реванш мечеви биће одиграни 18. марта
МАДРИД – Фудбалери Атлетика победили су вечерас у Мадриду екипу Тотенхема резултатом 5:2 (4:1) у првом мечу осмине финала Лиге шампиона. Голове за Атлетико постигли су Маркос Љоренте у 6, Антоан Гризман у 14, Хулијан Алварез у 15. и 55. и Робин Ле Норман у 22. минуту. Стрелци за Тотенхем били су Педро Поро у 26. и Доминик Соланке у 76. минуту. Фудбалери Бајерна савладали су у Бергаму екипу Аталанте резултатом 6:1 (3:0) у првом дуелу осмине финала Лиге шампиона.











