Градоначелник примио рукометаше Србије који из Ниша крећу у поход на Светско првенство
Нишке вести 19.03.2026 | Нишке Вести Нишке Вести

Уочи утакмице, репрезентација Србије боравила је у Нишу, где их је у Градској кући угостио градоначелник Драгослав Павловић, заједно са градским већником за спорт Миланом Милановим.
Делегацију су предводили председник Рукометног савеза Србије Божидар Ђурковић и директор репрезентације Младен Бојиновић, уз репрезентативце Мијајла Марсенића, Стефана Додића и голмана Дејана Милосављева. У делегацији су били и помоћни тренер Немања Прибак, као и репрезентативац Дарко Ђукић, обојица Нишлије. Градоначелник Ниша пожелео је репрезентацији много среће и истакао значај одржавања великих спортских догађаја у граду. „Желим да се захвалим Рукометном












