Koncert klavirskog dua „Ad libitum“ u Domu kulture Pirot
Pirotske vesti 04.05.2026

U ponedeljak, 11. maja 2026. godine, od 19.30 sati u maloj dvorani Doma kulture Pirot biće održan koncert klavirskog dua „Ad libitum“. Publika će imati priliku da uživa u nastupu Ive Vićentijević i Strahinje Markovića, koji će se predstaviti zajedničkim klavirskim programom. Na repertoaru su dela Franza Šuberta, Sergeja Bortkijeviča i Sergeja Rahmanjinova. Ulaz za posetioce je slobodan.












