У 15 часова протест због напада на троје средњошколаца на Звездари

Машина пре 31 дана  |  Машина
У 15 часова протест због напада на троје средњошколаца на Звездари

Троје малолетних ученика јуче је задобило лакше телесне повреде, које су им, како тврде, нанели активисти Српске напредне странке. До инцидента је дошло током одржавања скупа зборова и СНС-а у непосредној близини Шесте београдске гимназије, о чему за Машину говори члан збора који је свему сведочио. Због нереаговања полиције ђаци су позвали на протест у 15 часова.

Ученице и ученици Шесте гимназије објавили су на свом Инстаграм налогу да су активсти Српске напредне странке (СНС) јуче организовали скуп испред њихове школе у послеподневним часовима, као и да су скупу присуствовала председница Скупштине ГО Зведара, Невена Максимовић. Како би изразили незадовољство, ученици и грађани окупили су се испред Шесте гимназије. По завршетку скупа, кажу средњошколци, окупљени симпатизери СНС-а су кренули у шетњу ка општинском одбору

Повезане вести »

Кључне речи

Политика, најновије вести »