Велика трагедија код Сремске Митровице! Матурант (18) страдао у превртању аутомобила
Телеграф пре 24 дана | Телеграф.рс/Курир

Тешка саобраћајна несрећа догодила се ноћас после поноћи у Фрушкогорској улици у Мартинцима код Сремске Митровице, када је живот изгубио осамнаестогодишњи О.
Д, потврђено је из Хитне помоћи. Према досадашњим информацијама, несрећа се догодила када је аутомобил марке "Форд" из за сада неутврђених разлога слетео са пута, прешао преко ћуприје и завршио преврнут у каналу. У возилу су се налазили Н. М. (22), Б. Р. (23) и О. Д. (18). Нажалост, младић је од задобијених повреда преминуо на лицу места, док су друге две особе повређене и превезене на даље лечење. На месту несреће интервенисали су полиција, екипе Хитне помоћи и












