Младен Мијатовић објавио најпотреснију слику: Од "форда" у ком је погинуо тинејџер (18) није остало ништа!

Телеграф пре 24 дана  |  Телеграф.рс
Младен Мијатовић објавио најпотреснију слику: Од "форда" у ком је погинуо тинејџер (18) није остало ништа!

Прву фотографију са места стравичне саобраћајне несреће у Мартинцима код Сремске Митровице, у којој је погинуо осамнаестогодишњи О.

Д, објавио је новинар Младен Мијатовић. Од силине удара возило је готово смрскано, а призор на месту трагедије сведочи о размерама несреће која је потресла мештане овог сремског места. На фотографији се види потпуно уништен аутомобил марке "Форд", који је након излетања са пута завршио преврнут у каналу за одвод кишнице испред кућа. Задњи део возила остао је наслоњен на бетонски мост преко канала, док је предњи део завршио унутар канала. Како је Телеграф.рс већ

Повезане вести »

Повезане вести »

Кључне речи

Региони, најновије вести »